2020 NFL teljesítmény rangsor, Hét 13: Titans roll, Raiders megalázta

1 9 Következő ”
ARLINGTON, TEXAS-NOVEMBER 26: Andy Dalton # 14 A Dallas Cowboys reagál a washingtoni labdarúgó-válogatott elleni játék harmadik negyedében, at& T Stadion 26.November 2020-án, a Texasi Arlingtonban. (Fotó: Tom Pennington / Getty Images)+

izgalmas vasárnap volt az utolsó másodperc hősiessége számos csapat számára.

a 3.hét óta először az NFL készen állt mind a 32 csapat bevetésére. Természetesen, mint az írás, a Ravens és a Steelers arra készültek, hogy összecsapnak kedd este, miután a versenyük kétszer költözött.

ami a 28 Klubot illeti, amelyek már játszottak ezen a héten, jó néhány verseny volt az utolsó pillanatokban. És egy irányító és egy elkapó egész jól szerepelt Tampában vasárnap délután.

a hároméves profi Sam Darnold visszatért a központ mögé, amikor a csapat a Miami Dolphins. A harmadéves profi pedig a délután nagy részében fegyver alatt volt, háromszor kirúgták, miközben egy pár interceptiont szolgált ki.

a Jets sikerült csak 10 első downs, 260 teljes yardot támadás és egy kombinált 3-of-14 a harmadik (3-of-13) és a negyedik (0-of-1) Le. A veterán futó, Frank Gore összesen 23 érintést ért el, és 86 yardot szerzett a scrimmage-tól.

31

Jacksonville Jaguars 1-10

múlt hét: L, 27-25 vs CLE
Utolsó helyezés: 31

belecsúszni egy kilenc játék vesztes széria, a Jaguars fordult a harmadik különböző kezdő hátvéd a szezon veterán Mike Glennon, mint a csapat adott otthont a Browns.

a tapasztalt hátvéd 20-35 dobást ért el 235 yardon és két touchdownon, Doug Marrone klubja pedig forgalommentes futballt játszott. Újonc futó James Robinson újabb szilárd kirándulást tett 128 yard rohanással (1 TD). De Jacksonville esett a 10. egyenes játék.

30

Cincinnati Bengals 2-8-1

múlt hét: L, 19-17 vs NYG
Utolsó helyezés: 30. hely

vezetőedző Zac Taylor Brandon Allennek adná a rajtot a megfiatalodott New York Giants ellen. És csak 136 yardot dobott, és egyszer kiszedték, de megtalálta az újonc wideout Tee Higgins-t egy yardos pontszámért a negyedik negyedben.

a Cincinnati csak 155 yardot ért el a teljes támadásból, de a játék legnagyobb játékát egy 103 yardos kickoff visszatéréssel érte el Brandon Wilson. De Cincinnati védelme 142 yardot engedélyezett a földön.

29

Dallas Cowboys 3-8

múlt hét: L, 41-16 vs
Utolsó helyezés: 24. hely

a klub lenyűgöző győzelmet aratott Minnesotában, de ebben a szezonban már egyszer veszített Washingtontól. A Dallas védelme újabb durva délután volt, amikor meg kellett állítani a futást, és megadta magát 182 yard rohanás.

Andy Dalton 215 yardot és egy gólt dobott, de háromszor is kirúgták, és a negyedik negyedben a Washington Montez Sweat egy interceptiont adott vissza.