Notre Dame Koszykówka: 2019-20 Klucze do walki z irlandzkim pokonaniem Indiany

1 z 4 Następna ”
CHAPEL HILL, Karolina Północna-listopad 06: główny trener Mike Brey z Notre Dame Fighting Irish reaguje w drugiej połowie przeciwko North Carolina Tar Heels W Dean Smith Center w listopadzie 06, 2019 w Chapel Hill, Karolina Północna. Karolina Północna wygrała 76-65. (Fot. Grant Halverson/Getty Images)+

dwie drużyny z Hoosier State battle w Crossroads Classic w sobotę. Aby Koszykówka Notre Dame wygrała z Indianą, oto trzy ważne klucze.

dwaj członkowie stanu Hoosier walczą w sobotę po południu w Indianapolis, kiedy koszykarze Notre Dame (8-3) zmierzą się z Indianą Hoosiers (10-1) w ramach Crossroads Classic. Ta gra ma nie tylko wpływ na prawa przechwalania się, ale może być ważniejsza w marcu, jeśli obie drużyny będą w dużej rozmowie o turnieju NCAA, prowadząc do selekcji w niedzielę.

Hoosiers są na starcie 10: 1, podczas gdy ich przeciwnicy przegrali 8: 2 od czasu przegranej konferencji otwarcia z Karoliną Północną. Po rozpoczęciu sezonu 8-0, z ich najbliższą wygraną o 11 punktów i zakończeniem 16-punktowym zwycięstwem nad nr 17 Florida State, Hoosiers Archiego Millera zwolnili nieco wchodząc w ten jeden. Indiana poniósł samotną stratę do 20 W Wisconsin, a następnie pokonał UConn i zmagający się zespół z Nebraski o łącznie dziewięć punktów.

Irlandczyk Mike 'a Brey’ a wszedł do sezonu z optymizmem ze względu na solidny powrót rdzenia i pomimo porażki z Tar Heels, rozpoczęli rok 6-1, zanim wbiegli do nr 3 Maryland i odpadli za Boston College o 10 W połowie, zanim przegrali o 1. Wchodząc do tego, odbili się od siebie, nokautując Detroit i UCLA o 53 punkty.

dla Notre Dame zwycięstwo nad rywalem w stanie byłoby ich największą wygraną w tym roku. Zwycięstwo w Crossroads Classic nie będzie łatwe, ale są pewne aspekty rozgrywki na obu końcach parkietu, które mogą wykorzystać i pomóc im wygrać.