Bill McAnally Racing Drivers Academy bejelentette 2021-re

Bill McAnally Racing bejelentette a BMR Drivers Academy-t a 2021-es szezonra, lehetőséget adva legalább 14 versenyzőnek, hogy részt vegyen a 10-szeres NASCAR és ARCA regionális bajnokság győztes szervezetében. Az Akadémia versenye magában foglalja 40 versenyek 18 kétnapos ülések öt kaliforniai pályán, amelyek magukban foglalják a NASCAR national series-t vagy a heti helyszíneket.

az Akadémia szezonja az ARCA és a NASCAR Camping World Truck Series versenygyőztesek és a series points vezetői számára kínál lehetőséget.

a Program ovális pályái közé tartozik az All American Speedway Roseville-ben, az Irwindale Speedway Irwindale-ben és a Kern County Raceway Park Bakersfieldben. A közúti pályákon Sonoma Raceway lesz Sonomában és Thunderhill Raceway Willows közelében.

a versenyzők teljes méretű készletautókban versenyeznek, 625 lóerős NASCAR Robert Yates Spec motorral és ugyanazokkal az alvázalkatrészekkel, mint az ARCA és a NASCAR teherautó-sorozat. A versenyeket élőben közvetítik a világ közönsége számára a SPEED SPORT TV-n keresztül.

a BMR program a pályán nyújtott vezetői támogatás mellett a médiakapcsolatok, a szponzorációs kapcsolatok, a közösségi média, a fitnesz, a vezetés fejlesztése és az étrend képzését is biztosítja.

a szezon kezdetén minden versenyző részt vesz egy sorsoláson, hogy meghatározza a szezon versenyautóit. A pilótákat a személyzet vezetője/megfigyelője irányítja, aki tapasztalattal rendelkezik bizonyított győztesként. Nyolc versenyesemény után a legénység főnökének/megfigyelőjének újrarajzolása történik, lehetőséget adva a pilótáknak, hogy más perspektívát kapjanak. Ha egy résztvevő eléri a hat győzelmet, autója cserére jogosult lesz.

az elsődleges autó leltár, beleértve a motorháztetőt, a negyedpaneleket, a színsémát, a számot és a betűtípust, az Akadémia résztvevői felhasználhatják támogatóik és szponzoraik számára, az Akadémia jóváhagyása után.

a Bill McAnally Racing székhelye Roseville-ben található, és rekord 10 NASCAR és ARCA regionális bajnokságot és több mint 100 győzelmet nyert. A BMR-ben olyan versenyzők versenyeztek, mint Cole Custer, Chase Briscoe, Brendan Gaughan, Todd Gilliland, Hailie Deegan, Derek Kraus és Peyton Sellers. 2020-ban a BMR megnyerte az ARCA Menards Series West bajnokságot a 15 éves Jesse Love-val, a sorozat történetének legfiatalabb bajnokával.

azok a versenyzők, akik a 2021-es szezonban a Drivers Academy versenyeit nyerik, győzelemenként egy nevezést kapnak, a BMR-vel való lehetőség sorsolása felé a NASCAR Camping World Truck Series-ben Phoenixben jövő novemberben.

a programot 14 járművezető számára teszik elérhetővé, valamint két további autót bocsátanak rendelkezésre egyszeri vagy részmunkaidős nevezésekre. A Program költségei és további részletek a következő címen érhetők el: www.BMRDriversAcademy.com a tervezett menetrend márciusban kezdődik és októberben ér véget. További információ a Bill McAnally Racing, látogatás www.BMRNAPARacing.com