Asystent ds. zasobów ludzkich resume

inny Asystent ds. zasobów ludzkich resume

Karen Brown
Dayjob Limited
The Big Peg
120 Vyse Street
Birmingham B18 6NF
Anglia
T: 0044 121 638 0026
e: [email protected]

osobiste podsumowanie

personalny Asystent działu kadr, który jest dobrze zorganizowany, ma dużą dbałość o szczegóły i jest zdolny do pracy z poufnymi informacjami. Karen jest specjalistą HR, który ma doświadczenie w rekrutacji, doskonaleniu relacji pracowniczych, przeprowadzaniu rekrutacji pracowników i organizowaniu szkoleń dla pracowników. To, co sprawia, że idealnie nadaje się do tej roli, to szeroka wiedza na temat wszystkich działań związanych z HR, takich jak płace, Rekrutacja, formy działania personelu, benefity i orientacja na pracowników. Jest osobą, która zawsze będzie profesjonalnie reprezentować dział HR i firmę. Poza umiejętnościami administracyjnymi, jej przyjemny sposób pozwala jej również skutecznie komunikować się z innymi pracownikami HR i ściśle współpracować z menedżerami liniowymi i indywidualnymi pracownikami. W tej chwili poszukuje odpowiedniego stanowiska w firmie, która pomoże jej w realizacji jej prawdziwego potencjału.

historia kariery

HUMAN Resources ASSISTANT – styczeń 2010 – obecnie
Nazwa pracodawcy-Coventry
odpowiedzialny za wsparcie zespołu HR w dynamicznym środowisku biurowym i pomoc w bieżącym sprawnym działaniu działu HR.

  • budowanie produktywnych, opartych na współpracy relacji z pracownikami i partnerami biznesowymi w obszarze HR.
  • pomoc w kontaktach z pracownikami.
  • przeglądanie CV i aplikacji wysyłanych przez kandydatów do pracy.
  • prowadzenie akt pracowniczych i ewidencji kadrowej.
  • doradzanie pracownikom i pomaganie im w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących ich kariery.
  • Przeprowadzanie przed zatrudnieniem kontroli przeszłości potencjalnych pracowników.
  • pomoc pracownikom w sprawach świadczeń.
  • badanie dokumentacji pracowniczej w celu odpowiedzi na zapytania i udzielenia informacji upoważnionym osobom.
  • planowanie rozmów kwalifikacyjnych dla kandydatów do pracy.
  • przygotowywanie odznak, legitymacji i kart identyfikacyjnych dla pracowników.
  • montaż nowych pakietów informacyjnych.
  • przeglądanie miesięcznych raportów urlopowych pracowników.
  • odpowiadanie kandydatom w sprawie ofert pracy.
  • planowanie i koordynacja prezentacji i szkoleń HR.
  • pisanie opisów pracy.
  • Korzystanie z oprogramowania do edycji tekstu i drukarek do tworzenia różnych dokumentów i raportów.
  • przygotowywanie ofert pracy na wolne stanowiska.
  • witanie nowych pracowników i organizowanie dla nich programów indukcyjnych.
  • przegląd, kontrola i weryfikacja miesięcznych faktur świadczeń.

praktykant HR ASSISTANT – Maj 2008 – styczeń 2010
Nazwa pracodawcy – Birmingham

kasjer – lipiec 2007 – maj 2008

kluczowe umiejętności i kompetencje

Administracja

  • Wiedza o człowieku Polityka zasobów, zasady i regulacje.
  • zachowanie poufności w kwestiach związanych z zasobami ludzkimi.
  • umiejętność skutecznego współdziałania ze wszystkimi poziomami personelu.
  • umiejętność przygotowania i prowadzenia dokładnej dokumentacji.
  • Tworzenie i aktualizacja informacji kadrowych, płacowych i księgowych w arkuszach kalkulacyjnych.
  • pisanie raportów, korespondencji biznesowej i instrukcji postępowania.
  • biegły w MS Word & Excel.

osobiste

  • ćwiczenie zdrowego rozsądku i rozsądku.Wykazana elastyczność i umiejętność pracy z niejednoznacznością.

obszary specjalizacji

administracja HR
utrzymanie bazy danych
obowiązki sekretarskie

kwalifikacje akademickie

Central Birmingham University – Business Management Degree 2003 – 2007
Aston College – HND 2001 – 2003
Coventry School; o levels Maths (a) Angielski (B) geografia (B) fizyka (a)

dostępne na życzenie.

więcej szablony CV asystenta HR
szablon CV asystenta HR
CV asystenta HR 1
CV asystenta hr 2
CV asystenta HR 3
szablon CV asystenta HR na poziomie podstawowym dla studentów

list motywacyjny asystenta HR przykłady
list motywacyjny asystenta HR 1
list motywacyjny asystenta HR 2
list motywacyjny asystenta HR 3
Zasoby ludzkie list motywacyjny asystenta

HR Executive CV przykłady
HR Executive CV
HR Executive CV 1
HR Executive CV 2
HR Executive CV 3

You might also like